PÅ HUVUDKONTORET LUKTAR DET OFTA HÄST...

Samtliga SRG:s skolor har en egen rektor, på huvudkontoret i Varberg finns de gemensamma stödfunktionerna till skolorna. Här arbetar vi med löner, personalfrågor, IT, inköp, fastigheter, hästfrågor samt elevrekrytering.

Adress:
Kungsgatan 12C
432 41 VARBERG

Växel:
010 495 20 00

Mikael Petersson

Fastighets- och inköpschef

072 387 20 40 mikael.petersson@ridgymnasium.nu

Pernilla Haverstal

Skolchef med inriktning skoladministration

010 495 20 02 pernilla.haverstal@ridgymnasium.nu

Karin Hero

Skolchef med inriktning häst

070 147 24 00 karin.hero@ridgymnasium.nu

Anneli Johansson

Löneadministratör och ekonom

010 495 20 00 anneli.johansson@ridgymnasium.nu

Monica Hansson

Administratör och ekonomiassistent

010 495 20 13 monica.hansson@ridgymnasium.nu

Isabelle Rodén

Ekonomiassistent

010 495 20 00 isabelle.roden@ridgymnasium.nu

Carina Svensson

VD-assistent och marknadskommunikatör

010 495 20 03 carina.svensson@ridgymnasium.nu

Eva Lundgren

Marknadsansvarig/ IT-koordinator

Projektledare i SRG:s EU-projekt Erasmus+

010 495 20 09 eva.lundgren@ridgymnasium.nu

Robert Bengtsson

Projektledare

robert.bengtsson@ridgymnasium.nu